Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mini Earthball
Ultimele subiecte
» Legendele palatului: doctorul Hur Jun
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 9:59 pm Scris de mariea2001

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.06-10
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:15 am Scris de jenionica

» ASI-Împotriva destinului
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:16 pm Scris de andrutza6600

» Dragoste si pedeapsa
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 7:17 pm Scris de yunoz

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.51-55
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeDum Iun 23, 2013 1:37 am Scris de mirela

» MTVCLICK.com
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 12:13 am Scris de tero25

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.11-15
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 5:39 am Scris de cristina filip

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.56-60
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:25 am Scris de alinuta

» Princess Ja Myung ( 2009 )
Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere I_icon_minitimeLun Apr 22, 2013 6:45 am Scris de Admin

Arată adresa IP
Locatia

Sign by Danasoft - Get Your Sign

free Live Traffic
Free flag counter
visitors by country counter
flag counter
Registrazione motori
registrazione sito Submitdomainname.com
TraficAutomat
EnterClick promovarea online

Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere

In jos

Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere Empty Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere

Mesaj Scris de Admin Sam Noi 26, 2011 3:23 am

Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere 1299376553_lale.devri


Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere Info


Titlu original: Lale Devri
Anul: 2010
Genul: Dramă
Rating: AP

Regizor: Yasin Uslu, Merve Girgin
Scenarist: Şebnem Işigüzel, Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Producător: Sükrü Avsar



Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere Cast


În rolurile principale

Tolgahan Sayisman
Emina Türkcan Sandal
Serenay Sarikaya
Hatice Arslan
Kenan Bal
Gül Onat
Serra Yilmaz
Hakan Pişkin



Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere Synopsis


Turcia, 2010, serial


Serialul prezintă povestea a două familii aflate într-un conflict fără sfârşit. Familia Ilgaz tocmai ce s-a mutat în Istanbul din Anatolia, iar familia Taskiran este una dintre cele mai cunoscute din Istanbul, aflată însă în pragul falimentului. Familia Taskiran este rafinată, sofisticată şi se învârte în cele mai selecte cercuri sociale ale oraşului. După moartea tatălui, afacerea a început să meargă din ce în ce mai prost şi ajunge la un pas de colaps. Cu toate acestea, mama este determinată să păstreze stilul de viaţă al familiei cu orice preţ, apelând inclusiv la planuri mârşave şi intrigi. De cealaltă parte, familia Ilgaz este extrem de conservatoare, aflată pe culmile succesului. Mama şi unchiul sunt obsedaţi de control, ambiţioşi, tradiţionalişti şi hotărâţi să facă orice pentru a ţine familia unită. Dragostea dintre Lale, fiica lui Zumrut Taskiran, şi Cinar, unicul fiu al familiei Ilgaz, va încerca din răsputeri să înfrunte toate piedicile puse în cale de cele două familii. Tulip Age este o poveste plină de conflicte, minciuni şi intrigi.



Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere Enjoy0

Lale Devri - Asculta-ti inima - Descriere Bigroseingold
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum