Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mini Earthball
Ultimele subiecte
» Legendele palatului: doctorul Hur Jun
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 9:59 pm Scris de mariea2001

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.06-10
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:15 am Scris de jenionica

» ASI-Împotriva destinului
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:16 pm Scris de andrutza6600

» Dragoste si pedeapsa
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 7:17 pm Scris de yunoz

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.51-55
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeDum Iun 23, 2013 1:37 am Scris de mirela

» MTVCLICK.com
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 12:13 am Scris de tero25

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.11-15
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 5:39 am Scris de cristina filip

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.56-60
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:25 am Scris de alinuta

» Princess Ja Myung ( 2009 )
ASI-Împotriva destinului I_icon_minitimeLun Apr 22, 2013 6:45 am Scris de Admin

Arată adresa IP
Locatia

Sign by Danasoft - Get Your Sign

free Live Traffic
Free flag counter
visitors by country counter
flag counter
Registrazione motori
registrazione sito Submitdomainname.com
TraficAutomat
EnterClick promovarea online

ASI-Împotriva destinului

3 participanți

In jos

ASI-Împotriva destinului Empty ASI-Împotriva destinului

Mesaj Scris de Admin Vin Apr 15, 2011 2:29 am

~~ ASI-Împotriva destinului ~~ ASI-Împotriva destinului ~~ ASI-Împotriva destinului ~~ ASI-Împotriva destinului ~~

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Turcia, 2007, serial, color

regizor: Cevdet Mercan
scenarist: Sebnem Çitak, Gul Dirican
producător: Ilgaz Giritlioglu, Tomris Giritlioglu

Distribuţia:
Tuba Büyüküstün (Asiye 'Asi' Kozcuoglu)
Murat Yildirim (Demir Dogan)
Ayca Zeynep Aydin (Leyla)
Onur Saylak (Ziya)
Salahsun Hekimoglu (Reha)

O poveste deopotrivă emoţionantă şi cutremurătoare, în care iubirea năpraznică dintre Asi şi Demir trebuie să înfrunte obstacole contruite de generaţii întregi ... de la rivalităţi trecute la trădări şi gelozii, de la ambiţii nemăsurate la devotamentul pentru părinţi şi dorinţa oarbă de răzbunare. Iubirea lor este pe măsură trecutului ce-ar trebui să-i despartă.

Ea aparţine unei familii cândva extrem de înstărită, care de mai bine de 300 de ani a trăit din rodul pământului pe care l-a semănat şi cultivat cu sfinţenie. E medic veterinar, iubeşte natura nestăvilită şi pământul pe care tatăl ei calcă. Astăzi moştenirea familiei e în pericol, viitorul nu mai e atât de sigur ca altădată, iar ei sunt nevoiţi să găsească o soluţie pentru a supravieţui cu demnitate.

El e un tânăr om de afaceri, puternic şi orgolios, care-şi iubeşte nespus de mult familia şi-ar face orice s-o ţină unită. În adâncul sufletului său însă, este zdruncinat de povara unei mari dureri de puţini oameni ştiută. Acum se reîntoarce pe meleagurile unde s-a născut dornic de răzbunare.

Asi si Demir - iubirea lor este la fel de zbuciumată precum apele râului Asi.

Contine subtitrare in limba romana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sursa este Kanal D, inregistrare in format avi, 640x360

Episoadele le veti gasi aici:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


----- IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----

Pentru o descarcare mai rapida fara sa mai asteptati sa treaca timpul dintre descarcari, fara sa mai completati campul captcha si sa aveti descarcari multiple concomitent folositi acest link generator:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Doar copiaţi URL-ul fişierului pe care doriţi să îl descărcaţi apoi lipiţi link-ul in tabelul de mai jos şi apăsaţi butonul Leech!.

Utilizand gigaleecher.com puteţi descărca orice fişier de pe rapidshare, megaupload, easy-share, hotfile, depositfiles, filefactory, folosind privilegiile premium acordate. Downloadul este rapid şi poate fi salvat foarte usor.

Problema este ca exista o limita de descarcare si anume pe FileFactory este de 5GB pe zi(24 de ore).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mai 16, 2011 8:20 am, editata de 21 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

ASI-Împotriva destinului Empty VIZIONARE PLACUTA

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 18, 2011 9:45 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Apr 25, 2011 3:50 am, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

ASI-Împotriva destinului Empty Re: ASI-Împotriva destinului

Mesaj Scris de Yka Joi Apr 21, 2011 11:29 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yka

Mesaje : 9
Reputatie : 8
Data de inscriere : 16/04/2011

Sus In jos

ASI-Împotriva destinului Empty Re: ASI-Împotriva destinului

Mesaj Scris de Admin Vin Apr 29, 2011 5:07 am


Update: Ep. 01-78...final serial... din "ASI - Impotriva destinului".

Cod:

Mentionez ca episodul 54 nu lipseste...a fost o greseala a Kanalului D cu numerotarea acestui serial.

Deci continuarea episodului 53 este 55, 56 s.a.m.d. pana la ep. 78 care este si ultimul.




Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

ASI-Împotriva destinului Empty link invalid

Mesaj Scris de andrutza6600 Mier Dec 25, 2013 12:16 pm

Buna seara, incerc sa dau de Asi pe internet si linkurile puse mai sus nu mai merg. Spun ca sunt gresite sau au fost sterse. Mai exista episoadele pe undeva, sa le pot downloada?
Multumesc

andrutza6600

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/12/2013

Sus In jos

ASI-Împotriva destinului Empty Re: ASI-Împotriva destinului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum