Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mini Earthball
Ultimele subiecte
» Legendele palatului: doctorul Hur Jun
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 9:59 pm Scris de mariea2001

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.06-10
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:15 am Scris de jenionica

» ASI-Împotriva destinului
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:16 pm Scris de andrutza6600

» Dragoste si pedeapsa
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 7:17 pm Scris de yunoz

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.51-55
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeDum Iun 23, 2013 1:37 am Scris de mirela

» MTVCLICK.com
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 12:13 am Scris de tero25

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.11-15
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 5:39 am Scris de cristina filip

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.56-60
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:25 am Scris de alinuta

» Princess Ja Myung ( 2009 )
O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner I_icon_minitimeLun Apr 22, 2013 6:45 am Scris de Admin

Arată adresa IP
Locatia

Sign by Danasoft - Get Your Sign

free Live Traffic
Free flag counter
visitors by country counter
flag counter
Registrazione motori
registrazione sito Submitdomainname.com
TraficAutomat
EnterClick promovarea online

O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner

In jos

O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner Empty O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner

Mesaj Scris de Admin Dum Noi 20, 2011 1:22 am

Exista o multime de programe prin care putem curata calculatorul nostru de toate fisierele temporale sau inutile, pintre care Ccleaner este considerat cel mai bun. Dar asa era considerat in trecut, astazi insa exista un program care se numeste HDCleaner, si prin el putem curata calculatorul nostru cel mai bine.



O curatare mai avansata a calculatorului tau cu HDCleaner Hd_cleaner-18722-1229668433

Dar ce este mai bun acest program ca altele...? In primul rand, prin intermediul sau putem elimina toate fisierel temporale din calculatorul nostru, in plus daca in libraria DLL, sunt doua fiesere de acelasi tip, acest program elimina unul fara nici un risc. Un alt motiv pentru care acest program este cel mai bun, consta in acea ca acest program elimina ori tip de fisier din sistemul nostru operativ care este inutil(adica care nu este utilizat), fara nici un risc. Si in sfarsit, orice fisier pe care il eliminam cu acest program, nu poate fi recuperat(un fisier pe care il eliminam noi singuri si nu dorim ca cineva sa-l poata recupera).

Programul freeware HDCleaner înlătură fişierele inutile de pe HDD.

HDCleaner este un program avansat şi gratuit pentru optimizarea harddisk-ului care curăţă HDD-ul de fişierele temporare inutile şi eliberează spaţiu de stocare.

Este posibilă excluderea de foldere de sistem importante din operaţiune.



Adresa de descarcare: ..... http://t0.tv/cez1







Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum