Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mini Earthball
Ultimele subiecte
» Legendele palatului: doctorul Hur Jun
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 9:59 pm Scris de mariea2001

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.06-10
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:15 am Scris de jenionica

» ASI-Împotriva destinului
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:16 pm Scris de andrutza6600

» Dragoste si pedeapsa
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 7:17 pm Scris de yunoz

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.51-55
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeDum Iun 23, 2013 1:37 am Scris de mirela

» MTVCLICK.com
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 12:13 am Scris de tero25

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.11-15
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 5:39 am Scris de cristina filip

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.56-60
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:25 am Scris de alinuta

» Princess Ja Myung ( 2009 )
Cum sa detectezi noile radare I_icon_minitimeLun Apr 22, 2013 6:45 am Scris de Admin

Arată adresa IP
Locatia

Sign by Danasoft - Get Your Sign

free Live Traffic
Free flag counter
visitors by country counter
flag counter
Registrazione motori
registrazione sito Submitdomainname.com
TraficAutomat
EnterClick promovarea online

Cum sa detectezi noile radare

In jos

Cum sa detectezi noile radare Empty Cum sa detectezi noile radare

Mesaj Scris de Admin Joi Noi 17, 2011 9:16 am

De cand s-au introdus noile radare pe masinile de politie, tot romanul sofer isi bate capul cum sa le evite. De vreme ce radarele nu pot fi detectate, singura solutie este ca soferii sa comunice intre ei printr-o statie de emisie-receptie. Si uite ca s-a ivit ocazia sa vedem live, ba chiar sa si testam mai multe modele la Men Fest, singurul targ si festival dedicat in exclusivitate barbatilor, care are loc week-end-ul acesta (4 – 6 iunie 2010) la Romexpo.

In cadrul targului, Falcon Electronics va lansa in premiera in Romania gama completa de statii de emisie – receptie Cobra, cu oferte speciale la CB radio si walkie talkie. Vizitatorii vor putea testa statiile radio auto Cobra 19DX IV EU, care ofera soferilor informatii utile din trafic: blocaje, drumuri in lucru, puncte de interes in traseu si, evident, unde sunt amplasate aparatele radar etc.


Cum sa detectezi noile radare Cobra19dxiveuimg1522514

Tot acolo sunt disponibile diferite tipuri de statii walkie talkie cu o raza de acoperire de pana la 12 km (foarte utile acolo unde nu strabat antenele de telefonie mobila), precum si cateva modele de statii maritime, pentru fericitii posesori de ambarcatiuni. Cobra Electronics produce echipamente mobile de comunicatii din 1963, detinand in prezent 66% din vanzarile mondiale de statii radio.

Abia asteptam informatii despre cum functioneaza noile “detectoare” de radare in trafic




Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum