Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mini Earthball
Ultimele subiecte
» Legendele palatului: doctorul Hur Jun
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 9:59 pm Scris de mariea2001

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.06-10
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:15 am Scris de jenionica

» ASI-Împotriva destinului
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:16 pm Scris de andrutza6600

» Dragoste si pedeapsa
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 7:17 pm Scris de yunoz

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.51-55
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeDum Iun 23, 2013 1:37 am Scris de mirela

» MTVCLICK.com
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 12:13 am Scris de tero25

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.11-15
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 5:39 am Scris de cristina filip

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.56-60
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:25 am Scris de alinuta

» Princess Ja Myung ( 2009 )
ALIYE - Fără copiii mei niciodată I_icon_minitimeLun Apr 22, 2013 6:45 am Scris de Admin

Arată adresa IP
Locatia

Sign by Danasoft - Get Your Sign

free Live Traffic
Free flag counter
visitors by country counter
flag counter
Registrazione motori
registrazione sito Submitdomainname.com
TraficAutomat
EnterClick promovarea online

ALIYE - Fără copiii mei niciodată

In jos

ALIYE - Fără copiii mei niciodată Empty ALIYE - Fără copiii mei niciodată

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 12, 2011 9:39 pm

~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~ ALIYE - Fără copiii mei niciodată ~~


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Titlu Original: Aliye
Regia: Kudret Sabanci
Producător: Erol Avci
Scenariul: Mehmet Bilal, Güliz Kucur
Genul: Drama
Muzica: Kirac




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Halit Ergenc
Aliye - Sanem Çelik
Deniz - Nejat Isler
Refiye - Ayla Algan




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Aliye, protagonista serialului "Aliye”, este căsătorită cu un important om de afaceri şi mamă a doi copii. Aceasta locuieşte împreună cu soţul, copiii, soacra şi cumnata într-o casă mare în Edirne, familia soţului fiind una din cele mai înstărite şi respectate familii din zonă.

Soarta ei se schimbă complet când într-o zi Aliye află întâmplător că este înşelată de soţul ei. Mai mult decât atât este devastată când află că acea femeie este însărcinată şi aşteaptă un copil care este al lui Sinan, soţul lui Aliye.

În momentul în care Aliye află, îşi ia copiii şi pleacă de acasă ca să se stabilească lângă singura ei rudă în viaţă, la unchiul său stomatolog care locuieşte în Istanbul. Sinan, soţul ei, află că a fost părăsit şi începe căutările şi o găseşte pe Aliye în gară chiar înainte ca trenul să plece şi reuşeşte să îi ia unul dintre copii.

După toate aceste întâmplări Aliye va încerca să îşi construiască o nouă viaţă în Istanbul, iar în acelaşi timp va lupta să îşi recapete celălalt copil rămas la soţul ei pe care acesta refuză să i-l dea.




Episoadele le veti gasi aici:


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



----- IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----IMPORTANT ----

Pentru o descarcare mai rapida fara sa mai asteptati sa treaca timpul dintre descarcari, fara sa mai completati campul captcha si sa aveti descarcari multiple concomitent folositi acest link generator:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Doar copiaţi URL-ul fişierului pe care doriţi să îl descărcaţi apoi lipiţi link-ul in tabelul de mai jos şi apăsaţi butonul Download.

Utilizand rapid8.com puteţi descărca orice fişier de pe rapidshare, megaupload, easy-share, hotfile, depositfiles, filefactory, folosind privilegiile premium acordate. Downloadul este rapid şi poate fi salvat foarte usor.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]






Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum