Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mini Earthball
Ultimele subiecte
» Legendele palatului: doctorul Hur Jun
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 9:59 pm Scris de mariea2001

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.06-10
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeDum Feb 09, 2014 7:15 am Scris de jenionica

» ASI-Împotriva destinului
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:16 pm Scris de andrutza6600

» Dragoste si pedeapsa
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 7:17 pm Scris de yunoz

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.51-55
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeDum Iun 23, 2013 1:37 am Scris de mirela

» MTVCLICK.com
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 12:13 am Scris de tero25

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.11-15
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 5:39 am Scris de cristina filip

» Dragoste si pedeapsa - online - ep.56-60
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 1:25 am Scris de alinuta

» Princess Ja Myung ( 2009 )
Inimă nebună (Deli yürek) I_icon_minitimeLun Apr 22, 2013 6:45 am Scris de Admin

Arată adresa IP
Locatia

Sign by Danasoft - Get Your Sign

free Live Traffic
Free flag counter
visitors by country counter
flag counter
Registrazione motori
registrazione sito Submitdomainname.com
TraficAutomat
EnterClick promovarea online

Inimă nebună (Deli yürek)

In jos

Inimă nebună (Deli yürek) Empty Inimă nebună (Deli yürek)

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 12, 2011 11:34 am

~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~ Inimă nebună (Deli yürek) ~~


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Turcia, 1999, film serial de aventură (AP)

regizor: Osman Sinav, Mustafa Sevki Dogan
scenarist: Murat Bicak, Güliz Kucur, Ömer Lütfi Mete, Bahadir Özdener
producător: Mustafa Sevki Dogan
monteur: Ibrahim Sanver Özcan


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bahar Akça
Kürsat Alniaçik (Savas Dogan)
Nejmi Aykar (Dayi)
Mustafa Basbug (Selim)
Mehtap Bayri (Nazli Miroglu)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yusuf Miroglu (Kenan Imirzalioglu), protagonistul serialului este un tânăr soldat înrolat în armata turcă care, odată reîntors acasă, este pus în tot felul de situaţii stranii. Chiar în ziua în care îşi vizita familia, aflată în Istanbul, are loc un atac terorist al unei grupări separatiste în care un maior şi doi soldaţi îşi pierd viaţa. Întâmplarea face ca Yusuf, să treacă prin centrul oraşului, chiar în acel moment. Curajul său salvează vieţile a zeci de oameni aflaţi în bătaia armelor, astfel el este supranumit sergentul - erou.
La scurt timp, o cunoaşte pe frumoasa Feraye (Oylum Okten), învăţătoare la o şcoală specială de surdo-muţi. Între ei se naşte o frumoasă poveste de dragoste. Dragostea celor doi se înteţeşte în momentul în care el află că Feraye a avut grijă de micuţa Ayse, o fetiţă rămasă orfană, Yusuf fiind singura ei familie. Viaţa lui Yusuf se complică în momentul în care, Kara Hamit - un important om de afaceri se întoarce în Istanbul. Ce legătură există între Yusuf şi Hamit?

Sursa este Kanal D, inregistrare in format avi, 640x480, 25 fps

Episoadele, in ordinea aparitei lor, le veti gasi aici:

Download Inima Nebuna (Deli yürek)


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 2746
Reputatie : 24
Data de inscriere : 15/04/2011

https://filme-seriale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum